Vážené dámy, vážení pánové,

Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci projektu ,,Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce II“ pro Vás připravilo V. KONFERENCI  konanou u příležitosti SVĚTOVÉHO DNE SOCIÁLNÍ PRÁCE na téma: VÝZVY, KREATIVITA A ÚSPĚCH V SOCIÁLNÍ PRÁCI.

 Termín konání konference: 16. – 17. 3. 2021.

Aktuální informace ke konferenci (program, anotace příspěvků, medailonky lektorů) naleznete na Facebooku „Buďme profi“.

Konference je v letošním roce zaměřená na téma Výzvy, kreativita a úspěch v sociální práci a odráží novou situaci, ve které se již rok nacházíme. Společně nahlédneme do témat, která souvisí se změnami v sociální práci a v sociálních službách v době pandemie. V rámci online přenosu máme možnost přivítat řadu významných hostů z ČR, ale i ze zahraničí. Mezi nimi například ministryni práce a sociálních věci –  Dipl.-Pol. Janu Maláčovou, MSc., za Mezinárodní federaci sociálních pracovníků – Dr. Rory Truell, za Ministerstvo práce, sociálních věcí a sociálních služeb Izreale – Iris Florentin a za organizaci Amnesty International se představí Mgr. Linda Sokačová a mnoho dalších. Zahraniční hosté se námi budou sdílet jejich zkušenosti s pandemií v sociální práci.

 Konference je rozdělena na dva dny a tři odborné bloky. První blok nese název – Výzvy v sociální práci. Druhý blok je zaměřen na Kreativitu v sociální práci a poslední třetí blok odráží Úspěch v sociální práci. Jednotlivými bloky vás provedou přední odborníci na sociální práci z řad akademiků a zároveň praktiků nejen z ČR.

Věříme, že během Konference načerpáte potřebnou energii a získáte inspiraci k další práci. Jednotlivé prezentace nabídnou různé úhly pohledu.

V rámci této konference bude již tradičně vyhlášeno ocenění „Gratias“ – sociální pracovník roku. Toto ocenění bude uděleno v kategoriích: sociální služby; veřejná správa; zdravotnická zařízení, za významný přínos v sociální práci a v letošním roce nově též studentovi sociální práce.

Přihlášení do virtuální učebny ( Eventee) proběhne přes link https://eventee.co/event/80324.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosíme zadajte váš komentár
Prosíme, zadajte vaše meno