Dobrý deň,

radi by sme Vás pozvali na vedeckú doktorandskú konferenciu s názvom Aktuálne teoretické a výskumné otázky pedagogiky v konceptoch dizertačných prác doktorandov, ktorá sa bude konať 7. februára 2020 v priestoroch Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave. 
Konferencia je určená všetkým doktorandom pedagogických a príbuzných disciplín.
Na konferencii odznejú dve plenárne prednášky, na ktoré Vás srdečne pozývame:- prof. PhDr. Anton Pokrivčák, PhD. (PdF TRUNI) – Dekonštruktivizmus – úpadok alebo údel humanitných vied?– Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc. (PdF UK Praha) – Výchova a vzdělání v době příliš pozdní. 
V prílohe prikladáme pozvánku na konferenciu, ktorú, prosím, voľne šírte medzi svojich kolegov. Prikladáme tiež návratku, ktorú v prípade záujmu pošlite do 20. 01. 2020 vyplnenú na našu mailovú adresu – konferenciadoktorandovkps@gmail.comV prípade záujmu o publikovanie svojich príspevkov z konferencie môžete využiť šablónu (ktorú nájdete tiež v prílohe) a texty svojich príspevkov nám zasielajte do 29. februára 2020. Výstupom bude recenzovaný konferenčný zborník s názvom JUVENILIA PAEDAGOGICA 2020. 
V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás bez váhania kontaktujte.
S úctou, pozdravom a prianím príjemných dní
Mgr. Jana Bluskováza organizačný tím konferencie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosíme zadajte váš komentár
Prosíme, zadajte vaše meno