Vážené kolegyně a vážení kolegové,
zástupci profesních organizací v sociální práci a přední čeští odborníci v oblasti sociální práce se spojili, aby společně s představiteli Mezinárodní federace sociální pracovníků pro region Evropa (IFSW Europe) připravili konferenci na téma:
                                   Sociální Evropa, kde nikdo není pozadu, je reálná,
                              která se bude konat ve dnech 21. – 24. května 2023 v Praze.
Vážení, zveme vás na konferenci, která je svým rozsahem významná pro evropskou a hlavně pro českou sociální práci. Pro nás, pro sociální pracovníky v České republice, otevírá možnost diskutovat o současných a budoucích trendech, které jsou předmětem pohledů na možná řešení životních situací občanů ČR. Akcent je proto kladen i na principy participace v sociální práci.
                        Záštitu nad pořádáním konference přislíbil ministr Ing. Marián Jurečka.
Již 12. 10. 2022 jste od nás obdrželi informační dopis. Zaslání pozvánky a přihlášky jsme ještě pozdrželi a nyní vám můžeme sdělit, že se nám podařilo jednáním s předsednictvem IFSW Europe pro účastníky z České republiky výrazně snížit registrační poplatek. Oficiální pozvánku vč. registrace, která probíhá elektronicky, naleznete v příloze.
Na facebooku www.facebook.com/socialni.pracovnici budeme průběžně umisťovat další informace k programu konference a též o přihlášených účastnících ze zahraničí.
Zdraví Vás výbor SSP ČR, přípravný výbor konference a tajemnice SSPČR Růžena Kulhánková.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosíme zadajte váš komentár
Prosíme, zadajte vaše meno