Milí kolegovia,

v mene Inštitútu pre prevenciu a intervenciu a Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety Vás srdečne pozývam na 1. IPI konferenciu s názvom „Prevencia je lepšia ako liečba“ s  témou Obezita.

Konferencia je organizovaná pre lekárov, sestry, pôrodné asistentky, verejných zdravotníkov, sociálnych pracovníkov, ale aj pre ďalších záujemcov.

Konferencia sa bude konať v termíne 24.-26.novembra 2022 v Modre-Harmónii, v hoteli Pod lipou – RESORT****.

„Témou 1. IPI konferencie je obezita, ktorá predstavuje významný rizikový faktor vyše 200 ochorení a významnou mierou sa tak podieľa na vysokej morbidite a mortalite. Pozrieme sa na ňu z pohľadu individualizovaného, ale aj populačného zdravia. A keďže vždy reagujeme aj na aktuálnu situáciu, pripravili sme špeciálnu sekciu zameranú na infekcie 21. storočia. V rámci IPI akadémie si účastníci budú môcť vyskúšať svoje zručnosti v oblasti poskytovania prvej pomoci, použití externého defibrilátora, nácviku pôrodu, odberu krvi, manažmentu rán, ale aj určiť vlastné kardiovaskulárne riziko v kontexte so zložením tela meraním na InBody analyzátore a tiež si vyskúšať viaceré pohybové aktivity. Túto konferenciu sme pripravili pre tých, ktorí sú už dlhodobo v prvej línii v plnom nasadení a veríme, že to bude čas, kedy v príjemnom prostredí  budú môcť urobiť niečo aj pre svoje zdravie.“

V prílohe sa nachádza Prvá informácia .  Konferencia je organizovaná prezenčne, v prípade nepriaznivej a nevyhovujúcej zdravotnej situácii sa bude konferencia konať online.

Súčasťou konferencie budú aj pohybové a športové aktivity a spoločenský večer, odporúčame priniesť si športové a turistické oblečenie (v prípade priaznivého počasia) a tiež spoločenské oblečenie – casual.

Prosím o preposlanie informácie vašim kolegom, študentom a aj známym.

Teším sa na stretnutie.

Mariana Mrázová.

Pozvánka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosíme zadajte váš komentár
Prosíme, zadajte vaše meno