Milé kolegně, milí kolegové,
blíží se termín mezinárodní konference sociálních pracovníků, která bude v Kongresovém centru v Praze ve dnech 21. – 24. května 2023. Společnost sociálních pracovníků ČR, jejíž jste členy, je hostitelskou organizací. Mezi přihlášenými přibývají účastníci z evropských organizací a ze zámoří se k účasti on-line také přihlásila řada zájemců. Na webových stránkách konference www.IFSW2023.org  jsou zveřejněna zajímavá témata, kterými se bude konference zabývat. Jejich přednášející jsou jistě zajímavé osobnosti ze sociální oblasti Záštitu nad konferencí převzal pan ministr Marian Jurečka, který konferenci svým příspěvkem zahájí.
Milé kolegyně, milí kolegové, domníváme se, že konference je významnou příležitostí dozvědět se něco více o práci kolegů v Evropě a zároveň i možností získat zde kontakty pro budoucí spolupráci.
S IFSW jsme pro vás dohodli výrazné snížení konferenčního poplatku – 200 EUR. To je vstupenkou na 4 dny konferenčních jednání a na workshopy. Samozřejmostí je i cofee break a oběd.
V neposlední řadě musíme připomenout, že čím více bude účastníků, tím větší bude podíl SSP ČR na celkovém výnosu konference.
Koncem března se uskutečnila konference sociálních kurátorů a z účastnického poplatku budeme moci uhradit pronájem kanceláře, provoz mobilu a internetu (dohormady měsíčně 2000). Přesto je potřeba mít alespoň malou finanční rezervu. Proto prosíme členy, kteří ještě neuhradili členský příspěvek za rok 2023 (300 Kč, snížený 150), aby tak učinili na náš BÚ 20034021/0100.
 
Zdraví vás a hezké jarní dny přeje
výbor SSP ČR

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosíme zadajte váš komentár
Prosíme, zadajte vaše meno